fbpx

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły

Oświetlenie solarne opłaca się pod każdym względem.
Poprawia bezpieczeństwo i komfort użytkowania przestrzeni na zewnątrz domu czy firmy.

Nazwa lampyMoc świetlna w LumenachKarta produktowaCena netto bez montażu
Bursztyn 10001000425,06
Szmaragd 150015001394,28
Brylant 200020001301,22
Diament 200020001064,63
Szafir 200020001103,28
Rubin 300030001063,85
Diament 600060004336,61
Szafir 600060002365,06
Szafir 10000100003863,44

Nowoczesny dom

Nowoczesny dom – bez czego się nie obejdzie? Postęp w dziedzinie architektury pozwala na budowanie domów w technologiach zapewniających komfort i energooszczędność. Pomimo wyższego kosztu stosowanych…