Fotowoltaika – Racibórz

   Nasze rachunki z roku na rok rosną w zastraszającym tempie. Coraz częściej pojawiają się również zapowiedzi polityków dotyczące drastycznych zmian w taryfach za energię elektryczną. Ma to oczywiście związek z systemem pozyskiwania przez Polskę prądu. Nasze elektrownie emitują zbyt duże ilości zanieczyszczeń, system jest przestarzały. Czas pomyśleć o własnej elektrowni! Dachy domów i firm w Raciborzu coraz częściej obok solarów błyszczą również błękitem paneli fotowoltaicznych. Raciborzanie docenili fotowoltaikę i trudno się dziwić bo to realne oszczędności dla naszego budżetu domowego. Czy fotowoltaika się opłaca, czy jest w stanie się zwrócić? To pytanie podczas naszych rozmów pojawia się bardzo często. Równie często przedstawiamy Państwu zalety energii pozyskiwanej z paneli fotowoltaicznych. Biorąc pod uwagę spadające ceny instalacji fotowoltaicznych, możliwość sprzedania naszego prądu firmom energetycznym, fotowoltaika staje się realną konkurencją dla innych odnawialnych źródeł energii.

Fotowoltaika - montaż w Raciborzu
Nie przepłacaj, oszczędzaj! Montaż paneli fotowoltaicznych to realna korzyść dla budżetu domowego. Od pierwszego dnia oszczędzasz na rachunkach za prąd.

   W naszej stałej ofercie znajdziecie Państwo możliwość instalacji fotowoltaiki również w Raciborzu. Nasi specjaliści przyjadą, wycenią koszt montażu oraz określą jakie będą realne oszczędności dla Państwa! Zapraszamy do kontaktu!