fbpx

Fotowoltaika Promocje

Przygotowaliśmy dla Państwa promocje, aby każda osoba zainteresowana montażem instalacji fotowoltaicznej mogła skorzystać z programu wspierającego finansowanie tego projektu.

Zapraszamy poniżej do zapoznania się ze szczegółami.

Fotowoltaika w kredycie 0%

Przygotowaliśmy rozwiązania wspomagające finansowanie zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej dla naszych klientów

Warto zacząć oszczędzać na rachunkach za prąd jak najszybciej. Przed nami sezon letni, który pozwala wyprodukować najwięcej energii elektrycznej, dzięki długiemu okresowi nasłonecznienia każdego dnia. Jednak co, jeśli nie mamy do dyspozycji całości lub części kwoty na instalację fotowoltaiczną? Właśnie dla takich klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rozwiązanie. Jest to  możliwość spłacania kwoty swojej inwestycji w miesięcznych ratach. 

Biorąc kredyt na całość lub część inwestycji w instalację fotowoltaiczną, będzie go można rozłożyć na 12 miesięcznych rat. Suma spłaconych rat kredytu będzie równa wartości całej inwestycji, a koszty kredytowania pokryje Noren – Grupa Silesia 2000 Sp. z o.o. Warunkiem jest, aby klient wziął kredyt w wyznaczonym przez Noren banku, a moc montowanych paneli miała minimum 5 kW.

Fotowoltaika – kredyt z odroczoną płatnością o trzy miesiące

Dzisiaj instalujesz, a płacisz dopiero za 3 miesiace
Kredyt z odroczoną o 3 miesiące płątnością

Warto skorzystać już teraz z sezonu letniego, aby wyprodukować jak najwięcej energii elektrycznej, oszczędzić na rachunkach za prąd i uzyskać najlepszy zwrot z inwestycji. Zamontuj fotowoltaikę już dzisiaj, a Noren – Grupa Silesia 2000 Sp. z o.o. zapłaci za Ciebie pierwsze trzy raty kredytu.  Bez dodatkowych kosztów, bez odsetek. Oszczędzaj już teraz.

Propozycja ta obejmuje montaż paneli fotowoltaicznych o minimalnej mocy 5 kW. i kredyt rozłożony na 120 miesięcy we wskazanym przez Noren – Silesia 2000 Sp. z o.o. banku.

Fotowoltaika z promocyjną ceną -50% za klimatyzację z funkcją pompy ciepła

50% zniżki na klimatyzację z funkcją pompy ciepła
Aż 50% zniżki na klimatyzację z funkcją pompy ciepła

Dla osób planujących kompleksowe wyposażenie domu mamy kompleksowe rozwiązanie. Przy zakupie i montażu instalacji fotowoltaicznej oferujemy bardzo atrakcyjną cenę na zakup i montaż klimatyzacji z funkcją pompy ciepła. Będzie ona dostępna w cenie aż z 50% upustem.

Pozwoli to na komfortowe i w pełni ekologiczne wyposażenie domu w urządzenia do utrzymywania preferowanej temperatury w pomieszczeniach, zarówno w zimie, jak i w lecie. Dodatkowo dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzimy na rachunkach za prąd, uzyskamy niezależność od miejskiej sieci energetycznej i zadbamy o czyste powietrze w miejscu zamieszkania.

Promocja ta obejmuje instalacje fotowoltaiczne o minimalnej mocy 5 kW.

Dodatkowe korzyści dla każdej promocji

pieniądze
Pomożemy we wszystkich formalnościach

Wybierając jedną z powyższych promocji możesz uzyskać również:

  • dofinansowanie z projektu “Mój Prąd” do 5 000 zł.,
  • ulgę termomodernizacyjną do 53 000 zł.,
  • fachowe doradztwo i projekt,
  • najwyższej jakości materiały i wykonanie,
  • gwarancję na materiały i wykonanie instalacji w umowie,
  • fachowy serwis na następne lata,
  • dodatkową możliwość przeprowadzenia prac wykończeniowych i odnowienia wnętrz w Twoim domu, przy okazji montowania instalacji fotowoltaicznej, w fachowym wykonaniu naszych specjalistów i promocyjnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu uzyskania fachowej porady i wyceny inwestycji.